لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

بستن
 • در یک نگاه
 • گالری تصاویر
 • مشخصات فنی
 • تجهیزات
 • خرید اینترنتی

25 آمپر کپی شده

 • امروزه شبکه های الکتریکی دارای پارامتر های بسیار پیچیده ای هستند معمولا پارامتر های توان دریافتی یک مصرف کننده الکتریکی بیش از ۱۰۰ مورد را شامل می شود ! که البته عموم مردم صرفا با پارامتر های پایه ایی مانند ولتاژ و جریان آشنایی دارند .

  برای انتقال توان بهینه و کارامد به تجهیزات الکتریکی خود نیاز به المان های مدیریت کیفیت توان از جمله استابلایزر خواهید داشت .

  اگر شما هم مشکل افت یا نوسان در دامنه ولتاژ شبکه را دارید با نصب تثبیت کننده ولتاژ مناسب مشکل به شکل استاندارد حل خواهد شد .  
  افت یا نوسان ولتاژ معمولا در تجهیزات دارای الکترو موتور مانند پمپ آب و کولر گازی چیلر و موارد مشابه باعث از کار افتادن و یا اختلال ( مثلا در مورد کولر گازی باعث گرم شدن باد کولر ) خواهد شد . 
  همچنین در مورد تجهیزات استخراج رمز ارز ( ماینر ) ولتاژ های کم موجب افزایش آمپراژ ورودی و آسیب دیدن پاور شده و در موارد حاد با توقف کار ماینینگ خطای کاهش ولتاژ صادر خواهد شد .
  راه حل مناسب استفاده از تثبیت کننده دامنه ولتاژ (استابلایزر ) متناسب با نوع مصرف می باشد . 

  وقتی که شما استابلایزر ریزان را دریافت میکنید شگفت زده خواهید شد . از همان برخورد مقدماتی در خواهید یافت که ریزه کاری ها چقدر برای تولید کننده مهم بوده است .

  بسته بندی در جعبه ای بسیار مقاوم است و کالا در مشمای ضربه گیر و فوم پلی اتیلن و یونولیت متراکم بخوبی حفاظت شده است . همچنین در پک محصول تمام لوازم مورد نیاز برای نصب وجود دارد و شما را حتی در دورافتاده ترین نقاط بی نیاز از ابزار فروشی و فروشگاه الکتریکی و… خواهد کرد .
  همچنین یک الگوی کاغذی محل دقیق سوراخ کاری روی دیوار را مشخص میکند و فرایند نصب روی دیوار را بسیار راحت میکند .
  پس از نصب و برق دار شدن استابلایزر تمام پارامتر های شبکه را روی نمایشگر  LCD دستگاه مشاهده میکنید و با کلید ها دستگاه میتوانید تنظیمات بسیار گسترده و البته کاربردی را برای استفاده خود اعمال کنید .
  جای نگرانی نیست کاتالوگ همراه محصول تمام موارد نیاز برای تنظیم و نصب دستگاه را مو به مو و به زبان ساده توضیح داده به نحوی که حتی افراد غیر فنی که هیچ گونه تجربه ای از کار فنی ندارند هم مشکلی در مراحل نصب نخواهند داشت .
  البته فراموش نکنید نصب استابلایزر ریزان رایگان است و اگر به دنبال ماجرا جویی نیستید می توانید بعد از خرید کالا در خواست خدمات نصب بفرمایید و نصاب شرکت مراحل نصب و تحویل کالا را برای شما انجام خوهد داد .

 • کمینه ولتاژ ورودی 105 ولت